Анонси та події

17 березня 2017 року Львівська міська рада (ЛМР) підписала Меморандум порозуміння з французькою компанією Egis, яка підготує комплексне дослідження та стратегію міста у сфері поводження з відходами.1 Як наголосили у ЛМР, ключовим у роботі компанії для Львова є завдання щодо коригування проекту рекультивації сміттєзвалища в с. Великі Грибовичі.
Судді апеляційного господарського суду стоять на варті бізнесу, а не верховенства права та захисту інтересів народу України.
МБО “Екологія-Право-Людина” запрошує усіх зацікавлених осіб взяти участь у коментуванні проекту закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення доступу до правосуддя з питань, що стосуються довкілля”, розробленому спеціалістами ЕПЛ. Мета, обґрунтування необхідності та обраного варіанту правового регулювання описані у пояснювальній записці та додаткових поясненнях до законопроекту.
Збереження природних територій є одним із найбільших викликів 21 століття. Останнім часом лісові території України мають чимало проблем, на яких спекулюють окремі активісти та засоби масової інформації, хапаючись за сенсації та не досліджуючи питання.
09 березня 2017 року проходитиме круглий стіл на тему “Угода про асоціацію: контроль та нагляд у сфері охорони довкілля», організований Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина».
Останнім часом Жовківський район перетворився на зону екологічного лиха: несанкціоновані сміттєзвалища у лісосмугах, незаконні скотомогильники та озера гноївки у полях. Маємо сморід, забруднені ріки, землю та букет захворювань. Як боротися з цим у правовому полі та захистити права громадян на безпечне довкілля?
09 березня 2017 року відбудеться прес-конференція «Вимагаємо забезпечити державний контроль за використанням і поводженням з пестицидами та заборонити ацетохлор в Україні», організована Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина».
МБО "Екологія-Право-Людина", ІЦ "Зелене досьє" та БЕР організували міжнародний форум «Розвиток тваринництва в Україні: тернистий шлях до екологічної відповідальності», що відбувся 20-21 грудня 2016 року в м.Києві. Учасниками та організаторами заходу було напрацьовано Дорожню карту шляху до екологічно відповідального тваринництва, із врахуванням думок та пропозицій учасників, зібраних під час та після заходу. 
У лютому 2017 року два комітети багатосторонніх екологічних договорів розглянули прогрес у виконанні Україною своїх міжнародних зобов’язань, що безпосередньо пов’язані із прийняттям закону про оцінку впливу на довкілля. 20-22 лютого 2017 року відбулося засідання Комітету із впровадження Конвенції Еспо
В умовах нестабільної економіки країни «постсоціалістичної» частини євразійського континенту стрімко втрачають земельні та інші природні ресурси. Причиною цього є інтенсивне незбалансоване використання природи корпораціями. Додатковим руйнівним фактором деградації природи і земель є військові дії.