Її стан різко погіршився на вихідних. 
У зоопарку утримується понад 300 звірів. 
Руголь з 15 років збирає свою колекцію птахів: качки, фазани, журавлі та павичі.  У Києві отруїли птахів / facebook.com/pygyda У Києві на Лук'янівці невідомі отруїли два десятки рідкісних птахів, яких колекціонував і доглядав місцевий дідусь Юрій Руголь, пише на своїй сторінці у Facebook Дмитро Пигида. Читайте також Почувають себе як вдома: у центрі Дніпра оселилися два десятки вухатих сов (відео) Донедавна його колекція нараховувала майже 50 голів й була рідкісною у світових масштабах (привертала увагу як українців, так й іноземців). "З п'ятниці 10.03.2017 Юрій Руголь влаштував PR-акцію - виклав 20 отруєних птахів. До цього близько 10 птахів загризли собаки", - йдеться у повідомленні. Раніше міжнародний колектив екологів провів оцінку числа видів ссавців і птахів, що найбільш сильно постраждали від глобальної зміни клімату, в якому вирішальна роль відводиться антропогенному фактору.

Детальніше читайте на УНІАН: https://ecology.unian.ua/salvationspecies/1820237-u-kievi-otrujili-ridkisnih-ptahiv-foto.html
Кабінет міністрів України виділив майже 12 мільйонів гривень на проведення невідкладних заходів для запобігання надзвичайної ситуації в результаті горіння терикону "Львівської вугільної компанії" у Сокальському районі.
Названо топ-10 найбільш екологічно чистих столиць світу.  Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання The Telegraph, список складений на основі даних Всесвітньої організації охорони здоров'я. Друге місце зайняв Веллінгтон (Нова Зеландія). Трійку лідерів замкнула австралійська Канберра. На четвертому місці опинилася Оттава (Канада), а п'яте посіла столиця Шотландії Едінбург. Silenceisfoo / wikipedia.org Веллінгтон (Нова Зеландія) / Silenceisfoo/wikipedia.org Також у десятку найчистіших столиць світу потрапили Монтевідео (Уругвай), Таллінн (Естонія), Гельсінкі (Фінляндія), Монако і Мадрид (Іспанія). facebook.com/daria.kovtun Столиця Уругваю - Монтевідео / фото: facebook.com/daria.kovtun Найбільш забрудненою зі світових столиць був визнаний Ер-Ріяд (Саудівська Аравія). Також в цей список увійшли Нью-Делі (Індія) і Доха (Катар). Складаючи рейтинг столиць, експерти орієнтувалися на відомості про рівні забруднення повітря у містах.

Детальніше читайте на УНІАН: https://ecology.unian.ua/reduction/1813592-nazvani-naybilsh-ekologichno-chisti-stolitsi-v-sviti.html
У Тернополі люди протестують проти нових торф'яних котелень, які планує обладнати мерія задля економії на опаленні.
Обанкротившийся девелопер, владелец компании "ТММ" Николай Толмачев рассчитывает заработать на строительстве мусоросжигательного завода на Троещине.
Київрада розірвала договір про оренду земельної ділянки на Дніпровській набережній з організацією українського співака і політика "Міжнародний творчий центр Яна Табачника".
Мангусти періодично об'єднуються в банди по 20-40 особин і нападають на групи родичів для захоплення нових територій і самок, проявляючи при цьому незвичайне благородство по відношенню до вагітних самок.