ЕПЛ (надалі – Організація) бажає отримати послуги аудиторської фірми з метою проведення аудиту за період з 01 січня 2015 р. до 31 грудня 2015 р. включно. Аудит має бути проведено згідно міжнародних стандартів аудиту, виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IASSB).
З метою отримання кваліфікованих послуг незалежного аудитора Організація проводить тендер. Запрошуємо незалежних аудиторів 22 грудня 2015 року взяти участь у тендері на закупівлю послуг з проведення фінансового аудиту за звітний період: з 01 січня 2015 р. до 31 грудня 2015 р.
Результатом тендеру буде відбір ТоВ чи ФОП на надання відповідної послуги. Якщо вас зацікавила дана пропозиція, то просимо вас надіслати:
1. Лист про зацікавленість.
Лист про зацікавленість повинен містити таку інформацію:
1.1. Повна назва організації (компанії чи ФОП)
1.2. Тип організації (фірми)
1.3. Адреса
1.4. Номер телефону
1.5. Номер факсу
1.6. Електронна пошта .
1.7. Веб- сайт (якщо є)
1.8. Індивідуальний податковий номер платника податків (організації (компанії)/ФОП).
1.10. Банківські реквізити організації (компанії/ФОП).
1.11. Інші документи, які мають бути надані додатками до листа зацікавленості:
1.11.1. Копія Витягу про реєстрацію з Єдиного державного реєстру (завірена).
1.11.2 Копія паспорта та копія свідоцтва платника ПДВ (завірені).
1.11.3.Копія довідки про включення до реєстру ЄДРПОУ (завірена).
1.11.4. Копія статуту підприємства.
1.11.5.Копія ліцензії/ дозволу про надання відповідних послуг (завірена).
1.11.6. Копія свідоцтва про сплату єдиного податку (завірена).
2. Кошторис (бюджет): перелік послуг, їхня вартість погодинно.
3. Опис технічного завдання
Опис технічного завдання повинен містити таку інформацію:
3.1. Технічний підхід до організації та можливість проведення фінансового аудиту на основі стандартів IASSB.
3.2 . План роботи:
а) цілі та предмет аудиту:
- висловити аудиторську думку щодо того чи фінансове звітування організації, особливо баланс, звіт про витрати, звіт про готівкові операції, відображає достовірну в усіх матеріальних аспектах фінансову ситуацію Організації станом на 31 грудня 2015 р. і її зміну стосовно чистих активів у році, який закінчився;
- висловити аудиторську думку щодо звіту про отримання та використання коштів згідно Угоди Організації зі Шведською агенцією з міжнародного розвитку та співпраці (SIDA), від 01 січня 2015 р. до 31 грудня 2015 р. включно;
- на основі вищезгаданого підсумувати результати перевірки питань внутрішнього контролю в Організації та оцінити контроль за ризиками та визначити суттєві недоліки, включаючи матеріальні слабкі сторони, у тій мірі, в якій вимагають аудиторські процедури, необхідні для висловлення аудиторської думки щодо фінансової звітності;
- оцінити дотримання організацією національного податкового законодавства та підзаконних нормативних актів;
- оцінити виконання умов Угоди Організації з SIDA. Для цього аудитор повинен отримати копію Угоди;
- перелічити заходи, здійснені в результаті попереднього аудиту і чи ці заходи були адекватними для подолання виявлених недоліків.
б) подання аудиторського звіту:
Після закінчення аудиту аудитор має подати до Організації Управлінський лист, який містить думку аудитора та результати перевірки. Перелік результатів не обмежується визначеним переліком робіт, і аудитор може висвітлити інші питання також. Звіт має містити детальну інформацію стосовно методології аудиту та обсягу проведеної перевірки. Аудитор повинен дати рекомендації на виправлення виявлених недоліків. Рекомендації повинні бути подані в порядку пріоритетності.
Звіт повинен містити запевнення того, що аудит був проведений у відповідності з міжнародними стандартами аудиту IASSB і кваліфікованим аудитором.
Звіт має містити підпис відповідального аудитора, його посаду та назву аудиторської компанії.
Звіт готується українською та англійською мовою і подається до організації в одному паперовому і в одному цифровому примірниках українською та англійською мовами
3.3. Підтвердження інформації про досвід роботи, якість продукції, зокрема: а) підтвердження незалежності; б) розуміння обсягу робіт, що повинні бути виконані; в) цілі аудиту; г) перелік звітних матеріалів за результатами аудиторської перевірки; д) методологія та підходи аудиту; е) план роботи для виконання аудиторської перевірки; є) кваліфікація спеціалістів: наявність сертифікатів аудитора (свідоцтва), виданого Аудиторською палатою України. Додаткові сертифікати вітаються. У звіті повинно бути відображено, що аудит проведено згідно міжнародних стандартів аудиту, виданих IASSB.
Вимоги до виконавців робіт
Виконавець повинен відповідати таким кваліфікаційним вимогам:
– мати всі необхідні дозволи та ліцензії на виконання зазначених робіт;
– мати обладнання та працівників, які мають необхідні знання, кваліфікацію та досвід, зокрема мати аудиторові сертифікат IASSB;
– не мати заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів), передбачених законодавством;
– здійснювати підприємницьку діяльність відповідно до положень його статуту;
– мати досвід роботи з інститутами громадянського суспільства;
– мати сертифікат аудитора, виданого Аудиторською палатою України. Додаткові сертифікати вітаються;
– рекомендації вітаються.
Додаткова умова:
Заявки на тендер, які надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
До участі у тендері допускаються лише такі тендерні пропозиції, які повністю
відповідають умовам тендеру і надійшли до терміну, вказаному в оголошенні. Відповідність поданих пропозицій умовам тендеру визначає Організатор тендеру. SIDA затверджує обрану пропозицію. Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не висунув вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Організатор тендеру має право володіння ними.
Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їхнього належно виконувати. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру.
Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає.
Визначення переможця тендеру
Тендерним комітетом, створеним в рамках проекту, буде здійснено відбір пропозиції, яка найбільше відповідатиме вимогам проекту, чинного українського та міжнародного законодавства. Надіслані на тендер матеріали не рецензуються.
Результати тендеру будуть оприлюднені на веб-сайті Організатора тендеру. http://www.epl.org.ua/.
При бажанні учасники тендеру отримають копію протоколу засідання тендерного комітету електронною поштою.
Тендерну пропозицію надавати українською мовою в роздрукованому вигляді з додатками у спосіб, встановлений для подачі документів на тендер, за адресою: вул. Івана Франка, 9, оф. 1А, м. Львів, 79005.
Документи повинні бути надіслані поштою до 21 грудня 2015 року включно. 22 грудня 2015 року відбудеться процедура тендеру.