11-12 грудня у Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міносвіти відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Laudato Si: екологічний внесок для сталого розвитку суспільства».
Мета конференції: аналіз та популяризація першої в історії екологічної енцикліки «Laudato Si – Славен будь: про турботу за наш спільний дім» Папи Франциска, а також налагодження діалогу та співпраці для збереження нашої спільної природної спадщини Творця і сталого розвитку суспільства.
Основні напрямки роботи:
– Сучасні екологічні виклики України (високий рівень споживання природних ресурсів, забруднення довкілля, екологічні наслідки війни на Сході України, медичні та соціально-економічні наслідки екопроблем).
– Значення енцикліки Папи Франциска «Славен будь» для сталого розвитку суспільства та збереження природної спадщини Творця.
– Екологічна освіта та виховання у службі формування культури відповідальності та сталого розвитку.
– Презентація служіння для збереження Божого створіння – природи в діяльності Бюро з питань екології та міжєпархіальної екологічної мережі УГКЦ.
– Правові аспекти збереження природної спадщини Творця.
– Можливості співпраці Церкви, держави та громадянського суспільства для збереження створеного Богом світу та природної спадщини України.
Де? вул. Вишгородська, 19, м. Київ
Коли? 11-12 грудня 2019 р. Реєстрація: 9:00 – 10:00. Початок роботи о 10:00
Для участі в роботі конференції, будь ласка, заповніть реєстраційну форму.
Орієнтовна програма роботи конференції.
Вимоги до оформлення наукових статей.
Передбачене розміщення учасників конференції на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за адресою вул. Вишгородська, 19, м. Київ.
У разі виникнення запитань звертайтеся на laudatosiua@gmail.com
Організатори: Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви, Міжнародне екологічне об’єднання «Відповідальність за створіння», Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти та науки України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», МБО «Екологія-Право-Людина», ГО «Зелений ковчег». За партнерської співучасті Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Оргуського інформаційно-просвітницького центру