Міжнародна благодійна організація «Екологія – Право – Людина» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг юриста в проєкт «Збереження природної спадщини для життя в Україні»
Дата оголошення про тендер: 23 лютого 2024 року
Термін подання тендерних пропозицій: до 22 березня 2024 року включно
Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їхнього подання, а саме після 00:00 22 березня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.
Деталізація послуг, які надає замовник:
Складання таблиці оцінювання рівня відповідності між правовими системами шляхом оновлення Таблиці відповідності Пташиної та Оселищної директив ЄС та відповідного українського законодавства.
Виявлення прогалин практичного впровадження існуючих положень для Смарагдової мережі щодо ефективності, правозастосування, спроможності тощо на основі Таблиці відповідності. Після обговорення з українськими експертами-юристами аналіз міститиме оцінку окремих положень, які можуть формально відповідати Директивам, але супроводжуються проблемами щодо ефективності, правозастосування тощо.
Аналіз судової практики країн ЄС у сфері формування Natura 2000 як джерела даних щодо проблемних питань формування об’єктів Natura 2000. Розробка збірника з аналізу судової практики країн ЄС у сфері формування та охорони Natura 2000 з визначенням ключових проблем та розробкою відповідних рекомендацій. Аналіз також має включати наслідки для держав у разі неповної імплементації вимог Пташиної та Оселищної директив у національне законодавство.
Підготовка аналітичних матеріалів, у тому числі тих, що підсумовують результати оцінки відповідності в Таблиці відповідності, законодавчі ініціативи, прогалини практичного впровадження та основні законодавчі зміни і обґрунтовують пропозицію законодавчих змін, у т.ч. виявлені прогалини в правовому/практичному застосуванні та опис запропонованих рішень, що охоплюють Смарагдову мережу. Аналітичні матеріали також включатимуть оцінку існуючих законодавчих ініціатив щодо Смарагдової мережі, які розглядаються у Верховній Раді України, в тому числі проєкту Закону «Про об’єкти Смарагдової мережі», щодо Бернської конвенції/Пташиної та Оселищної директив.
Розробка Плану законодавчих змін, що стосуються Смарагдової мережі, який міститиме відповідний період дій, що визначає послідовність законодавчих дій та визначає відповідні компетентні органи. План охоплюватиме етапи довгострокових законодавчих процесів, необхідних для повної гармонізації українського законодавства з положеннями Пташиної та Оселищної директив.
Сприяння обговоренню запланованих/пропонованих змін, що містяться в аналітичних матеріалах та плані законодавчих змін, із відповідними зацікавленими сторонами та громадськістю в ході підготовки законодавчих змін, що стосуються Смарагдової мережі.
Підготовка пропозицій щодо конкретних законодавчих змін у формі проєктів зміненого/нового законодавства з пакетами документів, включаючи оцінку регуляторного впливу, пояснювальні записки тощо, необхідні відповідно до законодавства України, що стосується Смарагдової мережі. В рамках аналітичної частини доопрацювати проєкт Закону «Про території Смарагдової мережі», запропонувати відповідні підзаконні акти для його реалізації, розробити окремі з них.
Виявлення прогалин практичного впровадження існуючих положень щодо ефективності, правозастосування, спроможності тощо у сфері охорони видів. Після обговорення з експертами-юристами України аналіз міститиме оцінку окремих положень, які можуть формально відповідати Директивам, але є питання щодо ефективності, правозастосування тощо.
Узагальнення основних законодавчих змін та обґрунтування пропозицій законодавчих змін, в т.ч. виявлені законодавчі/практичні прогалини в реалізації та опис запропонованих рішень щодо охорони видів. Розробка плану законодавчих змін для охорони видів, який міститиме відповідний період дій, що визначає послідовність законодавчих дій та визначає компетентні органи. План охоплюватиме етапи довгострокових законодавчих процесів, необхідних для повної гармонізації українського законодавства з положеннями природоохоронних директив.
Сприяння обговоренню аналітичних матеріалів та плану законодавчих змін щодо охорони видів із відповідними зацікавленими сторонами та громадськістю під час підготовки законодавчих змін.
Залучення до розробки аналітичного документа, який буде розроблено на основі аналітичних матеріалів, розроблених в рамках інших робочих пакетів, і він пройде через повний цикл аналізу політики, який складається з наступних кроків: розробка структури та змісту аналітичного документу щодо реформи державного управління природоохоронним сектором в Україні відповідно до європейської практики, визначеної природоохоронними директивами. Документ охоплюватиме інституційні, законодавчі та фінансові аспекти. Аналітичний документ включатиме аналіз груп зацікавлених сторін, вартість невиконання, розробку кількох сценаріїв змін, аналіз опонентів запропонованих змін, карту контролю впровадження. Участь у розробці першого проєкту аналітичного документа. Участь у консультаціях із зацікавленими сторонами. Залучення до фіналізації та представлені аналітичного документа зацікавленим сторонам, бенефіціару.
Підготовка пропозицій конкретних законодавчих змін щодо охорони видів у формі проєктів зміненого/нового законодавства з пакетами документів, включаючи Оцінку регуляторного впливу, пояснювальні записки тощо, необхідні відповідно до законодавства України.
Координація написання, обговорення пакету проєктів підзаконних НПА із фахівцями проєкту, зацікавленими сторонами, фіналізація після обговорень.
На виконання завдання має піти не більше 11 людино-місяців, де 1 людино-місяць складає 17,9 людино-днів.
Вимоги до кваліфікації виконавця:
Вища освіта за спеціальністю “Право”.
Досвід надання послуг у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів не менше 5 років.
Досвід роботи в неурядовому секторі чи в державних органах, що формують і реалізують політику у сфері охорони довкілля, за фахом буде перевагою.
Знання природоохоронного законодавства.
Уважність до деталей.
Впевнений користувач Microsoft Office та Microsoft Exel
Вільне володіння українською та англійською мовами.
Умови:
Між МБО «Екологія – Право – Людина» та виконавцем буде підписано угоду про надання послуг, в якому буде детально викладено умови співпраці у відповідності до бюджету проєкту та рейту виконавця.
Вимоги до виконавця – учасника тендеру:
Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.
Наявність відповідних КВЕДів.
Учасник тендеру надає організатору такі документи:
Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію.
Копія документа, що підтверджує податковий статус.
Тендерна пропозиція (лист зацікавленості), заповнена за таким зразком:
Тендерна пропозиція (лист зацікавленості)
м. Львів “__”______ 2024 рік
Фізична особа-підприємець, _________________________________________, (ідентифікаційний номер ________________, (адреса_____________________), надає свою пропозицію МБО «Екологія – Право – Людина» щодо участі у тендері, що проводиться організацією на закупівлю послуг еколога для проєкту «Збереження природної спадщини для життя в Україні».
Вивчивши тендерні вимоги МБО «Екологія – Право – Людина», фізична особа-підприємець ___________________________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується надати послуги у відповідь на тендерне оголошення МБО «Екологія – Право – Людина», відповідно до таких умов:
1. Найменування послуг:_________________________.
2. Якість послуг відповідатиме вимогам до кваліфікації замовника, політикам і процедурам МБО «Екологія – Право – Людина»
3. Податковий статус постачальника _________________________________________.
4. Контактні дані______________________________________________________(тел., ел.адреса)
До цієї пропозиції додається:
Резюме / CV.
Копія документа, що підтверджує державну реєстрацію.
Копія документа, що підтверджує податковий статус.
Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.
Критерії оцінки тендерних пропозицій
Заявки, які не відповідають вимогам, у тендері не розглядатимуться.
Тендерні заявки будуть оцінюватись за такою системою критеріїв:
Критерій 1 «Вартість послуг» – максимум 30 балів.
Критерій 2 «Досвід у сфері» – максимум 35 балів: досвід роботи в галузі від 5 років – 20 балів; наявність досвіду роботи з ІГС – 15 балів.
Критерій 3 «Кваліфікація» – максимум 35 балів.
Розрахунок балів за кожним критерієм буде відбуватись на основі таких коефіцієнтів:
Назва коефіцієнту | Суть коефіцієнту | Значення коефіцієнту |
Незадовільно | Недостатній досвід /кваліфікація або найвища з запропонованих вартостей послуг | 0 |
Достатньо | Задовільно у деяких аспектах, проте не в цілому, або вартість є значно вищою за найменшу цінову пропозицію | 0,4 |
Задовільно | Задовільно, проте не вистачає суттєвих переваг або якість є нерівномірною. За критерієм «вартість послуг» – вартість є суттєво вищою за найменшу цінову пропозицію | 0,6 |
Добре | Адекватна якість і відповідність меті, або вартість є вищою за найменшу цінову пропозицію | 0,8 |
Дуже добре | Гарна якість загалом або вартість є найнижчою з запропонованих | 1 |
Таким чином, якщо максимальна кількість балів за певним критерієм становить 20, то ”Добре” позначатиме 0.8 x 20 = 16 балів.
Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та надіслані до 23:59 22 березня 2024 року у письмовому форматі з поміткою «Відкриті торги: послуги еколога», на адресу: office@epl.org.ua або принесені в офіс за адресою: вулиця Івано Франка, б. 9, офіс 1А, м. Львів та передані менеджерові МБО “Екологія – Право – Людина”. Передані докevtynb мають бути зареєстровані у вихідній кореспонденції.
Тендерна процедура:
Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (30) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та відповідатиме професійному досвіду та компетенціям.
Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом розміщення оголошення на сайті Організації.
Додаткові застереження:
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру), надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
Індивідуальний підхід та рівні можливості
МБО «Екологія – Право – Людина» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. МБО «Екологія – Право – Людина» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Виконавці повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.
Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: office@epl.org.ua до 17:00 до 22 березня 2024 року.