Що робити з тисячами тонн відходів руйнації, які виникають під час війни? Чи знають у громадах, як поводитися із таким типом відходів? Чи достатньо робить держава, аби відходи руйнувань приносили користь, а не лише були нагадуванням про трагедії?..
Ці та інші теми обговорювалися під час вебінару «Відходи руйнації: як перетворити небезпеку на користь».
Наталія Гаєцька, голова Mariupol Zero Waste, координаторка події, розповіла про проєкт та його цілі.
Соломія Баран, юрисконсульт МБО «Екологія – Право – Людина», розповіла про закордонний досвід поводження з відходами руйнації. Її виступ доступний за посиланням: https://bit.ly/49p5on3
Директорка соціологічного центру «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак, презентувала результати опитування фокус-груп щодо ситуації з поводженням відходами руйнування в трьох областях України.
Експертка із законодавства Zero Waste Alliance Ukraine Оксана Миляник, поінформувала юридичні аспекти по темі та пропозиції до змін в українському законодавстві…
Із повним відеозаписом вебінару можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/4czAjjg
Захід відбувся в рамках проєкту «Відходи руйнації: дослідження перспектив запровадження економіки замкнутого циклу». Проєкт здійснюється Zero Waste Alliance Ukraine, БО «Фонд Боярської громади», МБО “Екологія – Право – Людина” (ЕПЛ) за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту Спільнота громадянського суспільства України «Відновлення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.