а/с 316, м. Львів, 79000

+380 32 225 76 82

office@epl.org.ua

Адміністративна реформа у сфері охорони навколишнього природного середовища

Реформа державного управління у сфері охорони навколишнього природного середовища в Україні спричинила чимало дискусій серед державних службовців, науковців – екологів, зацікавленої громадськості. Адміністративна реформа викликала неоднозначне трактування, оскільки відбулося трансформування Мінприроди – центрального органу у всій системі охорони навколишнього природного середовища, ліквідовані його територіальні органи на місцях, створенні структурні підрозділи екології та природних ресурсів при обласних державних адміністраціях. Оскільки ЕПЛ, відповідно до своїх статутних завдань, здійснює захист екологічних прав фізичних та юридичних осіб, захист довкілля, сприяє розвитку природоохоронної справи та розвитку екологічної освіти, науки та культури, то одним із пріоритетних завдань, яке постало перед ЕПЛ, є дослідження змін, що відбуваються в управлінні прородоохоронною сферою та інформування про них зацікавлену громадськість.

ЕПЛ бере участь у дослідженні:

  1. Правового статусу та повноваженьновоствореного Міністерства екології та природних ресурсів України,реорганізованих ключових центральних органів виконавчої влади у сфері державного управління та охорони навколишнього природного середовища.
  2. Діяльності новостворених структурних підрозділів екології та природних ресурсів при обласних державних адміністраціях.
  3. Практичних аспектів реалізації адміністративної реформи в Україні.