Нову конструкцію оснастять спеціальними елементами, які дозволять без втрат «ловити» сильний морський вітер.
Успішна реалізація проекту дозволить поширити вітроенергетику в райони планети, які відрізняються підвищеним ризиком ураганів і тайфунів / flickr.com/photos/tabor-roeder
Міністерство енергетики США доручило Сандійським національним лабораторіям сконструювати «плаваючі» вітротурбіни, розмах яких сягне 200 метрів, передає Центр ФОБОС.
Найбільші вітряки, розмах яких досягає 80 метрів, розташовані в Японії (на відстані 20 км від АЕС «Фукусіма-2»). Вони дають 7 мегават електроенергії. У США ж зібралися будувати вітрогенератори на 50 мегават.
Нову конструкцію оснастять спеціальними елементами, які дозволять без втрат «ловити» сильний морський вітер.
Читайте такожУ Франції знайшли спосіб отримувати електроенергію з сиру
На таку конструктивну задумку інженерів надихнули пальми. Під час урагану ці дерева здатні «закривати» свої крони і таким чином витримувати вітер швидкістю до 300 км/ год.
Успішна реалізація проекту дозволить поширити вітроенергетику в райони планети, які відрізняються підвищеним ризиком ураганів і тайфунів.
Поки що проект знаходиться в стадії розробки. Конкретних результатів слід очікувати до кінця 2020-х років, коли міністерство енергетики планує виробляти 20% електроенергії в країні за допомогою вітряних електростанцій.
Детальніше читайте на УНІАН: http://ecology.unian.ua/alternativeenergy/1253535-ssha-hoche-skonstruyuvati-plavayuchi-vitryaki-rozmah-yakih-syagne-200-metriv.html