Педагоги разом з дітьми сподіваються, що, побачивши ці моделі, мешканці міста замисляться над такою важливою проблемою нашого міста, як засміченість.
Всі ми знаємо, що поліетиленові пакети, ПЕТпляшки та одноразовий посуд можуть пролежати у землі 500 років і не перегнити. Нам усім необхідно замислитися над тим, яку природу, який навколишній світ ми залишаємо нашим нащадкам. Учасникам запропонували поміркувати, чи не доведеться нашим дітям через років 100 ходити, засміченими вулицями, одяг шити не з якісної тканини, а саме такий, який всі побачили – із побутових відходів, повідомляє Закарпатський інстут післядипломної педагогічної освіти
Під час акції проходив майстер-клас, на якому кожен бажаючий міг подивитися, що можна зробити власноруч із ПЕТпляшок, а готові вироби із побутових відходів можна було побачити на виставці, яку підготували гуртківці ЗОЕНЦ.
Піснями і віршами діти вітали учасників акції – волонтерів, які повернулися з локації, де прибирали сміття. А завершили акцію – малюнком на асфальті „Чистий Ужгород” . Малювали юні ужгородці віком від 2 років до 16.
А.Самойлова, завідувач відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ