Як кожен з нас може змінити ситуацію у сфері поводження з відходами в Україні?
26-27 вересня 2017 р. Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) та громадська організація «Екологічні ініціативи» (ЕІ) проводять семінар «Як вплинути громадськості на зміну поведінки щодо поводження з відходами в Україні?».
Семінар має на меті сприяти екологічній поведінці та підвищити вплив громадськості на вирішення проблем з утилізацією відходів.
Учасники семінару зможуть обговорити засоби запобігання та мінімізації відходів, способи їхньої утилізації та компостування, а також концепції збереження та відновлення ресурсів, запобігання спалювання чи захоронення відходів. Фокусом семінару стане напрацювання шляхів збільшення впливу громадськості у прийнятті рішень щодо поводження з відходами.
До участі у семінарі запрошуються громадські активісти, представники профільних центральних органів виконавчої влади, фахівці, інноватори у галузі технологій поводження з відходами, журналісти.
Запрошуємо до участі:
Що? Семінар «Як вплинути громадськості на зміну поведінки щодо поводження з відходами в Україні?
Коли? 26-27 вересня 2017 р. о 09:00
Де? готель «Дністер», вул. Матейка, 6, м. Львів.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Алла Войціховська, еколог ЕПЛ
Email: alla.voytsyhovska@gmail.com, тел.: (032) 225 – 76 – 82
Додаткова інформація: Семінар проводиться в рамках проекту ЄС «Українське громадянське суспільство за європейське поводження з відходами» (бюджет 493 086 євро, тривалість – червень 2016 – липень 2019), який реалізовують ЕПЛ та ЕІ. Мета проекту – підвищити ефективність системи управління відходами в Україні з метою зменшення негативного впливу відходів на довкілля.
_____________________________________________________________________________________________________
Проект фінансується Європейським Союзом
Представництво ЄС в Україні
Адреса:
Київ, 01033
Вул. Володимирська, 101
Тел.: +38 044 39 08 010
Fax: +38 044 39 08 015
Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років нам знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їх народами, та з народами з-поза їх меж