а/с 316, м. Львів, 79000

+380 32 225 76 82

office@epl.org.ua

Публікації за участі ЕПЛ

im06112023_1 Оцінка впровадження екологічної політики в Україні: 5 системних проблем

Аналітичний документ розроблено в рамках ініціативи «Оцінка впровадження екологічної політики в Україні». Документ розраховано на фахівців з екологічної та кліматичної політики в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, Комітеті з екологічної політики та природокористування Верховної Ради України, органах місцевого самоврядування, а також незалежних експертів. Автори: Ганна Голубовська-Онісімова, а також Руслан Гаврилюк — Національний екологічний…

im23102023_1 Залучення громадськості та науковців до проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні

Книга узагальнює інформацію про основні засади проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі); включає аналіз її проектування в Україні; містить першу версію «тіньового списку» територій, які пропонується громадськістю для включення у Мережу та пропозиції щодо організації подальшої роботи по формуванню Мережі. Робота по проектуванню Мережі, може поєднати зусилля сотень зацікавлених науковців і громадських активістів, тому книга також…

im16082023_1 МІЖНАРОДНИЙ ЗАХИСТ ПРАВА ЛЮДИНИ НА ЗДОРОВʼЯ ТА БЕЗПЕЧНЕ ДОВКІЛЛЯ

Монографія присвячена дослідженню окремих актуальних питань, повʼязаних із міжнародним захистом права людини на здоровʼя та безпечне довкілля. Автори проаналізували парадигму глобальної екологічної політики у міжнародно-правовому дискурсі, доктрину «responsibility to protect» в контексті зобов’язання захищати населення від злочинів проти людяності в сфері охорони здоров’я та охорони довкілля, міжнародно-правовий механізм забезпечення права на здоровʼя дітей в умовах…

im12072023_1 Залучення громадськості та науковців до проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі) в Україні

Книга узагальнює інформацію про основні засади проектування мережі Емеральд (Смарагдової мережі); включає аналіз її проектування в Україні; містить першу версію «тіньового списку» територій, які пропонується громадськістю для включення у Мережу та пропозиції щодо організації подальшої роботи по формуванню Мережі. Робота по проектуванню Мережі, може поєднати зусилля сотень зацікавлених науковців і громадських активістів, тому книга також…

im05042023_1 Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України

Аналітичний документ розроблено в рамках ініціативи «Реформи у сфері довкілля для повоєнного відновлення та європейської інтеграції України». Документ розраховано на фахівців з екологічної та кліматичної політики в Міністерстві захисту до вкілля та природних ресурсів, Комітеті з екологічної політики та природокористування Верховної ради України, органах місцевого самоврядування, а також незалежних експертів. Автори:Ганна Голубовська-Онісімова, а також Руслан…

im30012023_1 Повоєнне відновлення України: відбудова заради кращого майбутнього

Аналітичний документ та рекомендації розроблено в рамках ініціативи «Зелене відновлення:відбудова заради кращого майбутнього». Документ розраховано на співробітників галузевих міністерств та інших офіційних структур, а також представників органів місцевого самоврядування та управління територіями, об’єднаних територіальних громад, які потребують пояснень щодо належного впровадження зеленої політики в галузеві й територіальні/місцеві плани повоєнного відновлення України.

im22112022_1 Передумови та окремі аспекти впровадження інтегрованого підходу до регулювання промислового забруднення в Україні з урахуванням необхідності імплементації директиви 2010/75/ЄС

У статті досліджуються передумови впровадження комплексного підходу до регулювання промислового забруднення в Україні, а також розглядаються законодавчі пропозиції щодо запровадження інституту інтегрованого довкільного дозволу, які наразі перебувають на розгляді у Верховній Раді України. З огляду на те, що допомога у повоєнній відбудові України чітко пов’язана із зеленим та цифровим переходами, а також фундаментальними європейськими цінностями,…

im14032022_2 ДОВКІЛЬНА ТА КЛІМАТИЧНА СТІЙКІСТЬ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА — ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЯГНЕННЯ В УКРАЇНІ —2

Аналітичний документ Ця публікація підготовлена в рамках ініціативи «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства — оцінка перспективи досягнення в Україні — 2» , що виконується в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадян ського суспільства Східного…

im14032022_1 ДОВКІЛЬНА ТА КЛІМАТИЧНА СТІЙКІСТЬ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА — ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЯГНЕННЯ В УКРАЇНІ — 2

Основні тези Ця публікація підготовлена в рамках ініціативи «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства — оцінка перспективи досягнення в Україні — 2» , що виконується в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом громадянського суспільства Східного партнерства…

im20012021_1 Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні

Ця публікація підготовлена в рамках ініціативи «Довкільна та кліматична стійкість Східного партнерства – оцінка перспективи досягнення в Україні», що виконується в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму гро- мадянського суспільства Східного партнерства (ФГС СхП)», який адмініструє Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, що фінансується Форумом грома- дянського суспільства Східного партнерства та Європейською Комісією….

im25122019_1 «СУДОВИЙ ЗАХИСТ ПРИРОДНОГО ДОВКІЛЛЯ ТА ЕКОЛОГІЧНИХ ПРАВ»

Збірник праць друкується за матеріалами Міжнародного судового форуму «Судовий захист природ- ного довкілля та екологічних прав». Досліджено сучасні тенденції судового розгляду справ, що стосу- ються захисту довкілля. Визначено пріоритетні напрями подальшого вдосконалення процесуального законодавства задля подальшого удосконалення механізму судового захисту прав та інтересів особи з питань довкілля в умовах реалізації Україною європейських і євроатлантичних прагнень….

Розчистити Україну: місія (не)здійсненна?

Україна посідає останнє місце серед європейських країн із поводження з відходами. Стаття опублікована на порталі «ZN.UA» https://dt.ua/ECOLOGY/rozchistiti-ukrayinu-misiya-ne-zdiysnenna-254196_.html Україна посідає останнє місце серед європейських країн із поводження з відходами. Тільки2016 р., за даними Мінрегіону, їх утворилося 10,795 млн т. 10,283 млн. т із них захоронено на сміттєзвалищах. Це — 95,3 % від загальної кількості. Лише 1,9 %…

Cторінка 1 із 2