а/с 316, м. Львів, 79000

+380 32 225 76 82

office@epl.org.ua

Новини

im29072019_4 ООН визначила 28 принципів для зменшення впливу війни на довкілля

Шкода, заподіяна довкіллю – це невидима сторона кожного збройного конфлікту. Але це не означає, що вона менш важлива, ніж шкода людям та їхньому матеріальному середовищу. Довкілля страждає і мовчить, а значить за нього повинні говорити люди. Вирва від авіаційного снаряду поблизу відділення Українського степового природного заповідника “Крейдова флора”, 2014 У липні 2019 року Комісія міжнародного…

Навчання у НПП «Меотида» проводились без жодних погоджень

Як ми повідомляли, прокуратурою Донецької області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом пошкодження природно-заповідного фонду, де під час військових навчань, що несанкціоновано проводились на території національного природного парку «Меотида», військові зруйнували гранатометами найкрасивішу скелю в урочищі «Половецький степ». навчань (http://epl.org.ua/announces/za-poshkodzhennya-natsionalnogo-parku-meotyda-rozpochate-dosudove-rozsliduvannya/). Скеля знаходиться неподалік с. Захарівка, на березі р. Берди, по якій проходить межа…

Круглий стіл на підтримку національного парку «Меотида»

10 липня 2017 року у Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка НАН України (м.Київ) відбувся круглий стіл «Проблеми збереження біологічного різноманіття НПП «Меотида», який зібрав працівників ботанічного саду та інших установ НАН України, працівників національного природного парку «Меотида», науковців столичних університетів та Державної екологічної академії післядипломної освіти, громадських активістів та кінематографістів. Організаторами круглого столу виступили…

image06111 За роки російської окупації згоріло більше третини заповідних територій Донбасу

Сьогодні, 6 листопада світ відзначає Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни і озброєних конфліктів. Україна, що переживає третій рік військового конфлікту, спорвокованого російським вторгненням на Донбас – найбільш насичений техногенними та екологічними ризиками регіон, як ніколи повинна усвідомлювати питання екологічних ризиків війни.Але, незважаючи на зусилля Міжнародної благодійної організації «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) від початку…

Росія провела військові навчання у Опукському заповіднику в Криму

Опукський природний заповідник – це одна з найцінніших природоохоронних територій Криму, який отримав охоронний статус лише у 2001 році, оскільки в радянські часи мис Опук був зайнятий військовими. Після анексії Кримського півострова російська армія повернула військових на заповідну територію. Російське телебачення підготувало рекламний ролик, що демонструє присутність військової техніки РФ у Криму та розмах військових…

Мінприроди хоче звільнити 15 охоронців нацпарку

Національний парк «Меотида» – унікальна природоохоронна установа, працівники якої покинули окуповану територію самопроголошеної «ДНР» та виїхали до підконтрольної Україні території, щоб продовжити охороняти унікальні приазовські екосистеми. Проте, замість підтримки, Міністерство екології та природних ресурсів пропонує працівникам парку звільнитись і поїхати назад до «ДНР». Під час збройного вторгнення російсько-сепаратистських військ, м. Новоазовськ, де розміщувалась адміністрація національного…

olen1012 Тварини – мовчазні жертви війни

У день прав тварин, що відзначають 10 грудня, хочемо привернути увагу до тварин, що перебувають на території зони АТО і ось уже більше двох років гинуть від військових дій. День прав тварин – це міжнародне екологічне свято, засноване у 1998 році, відзначається щороку і спрямоване на визнання і захист прав тварин. Також ухвалено Всесвітню декларацію…

125 ЕПЛ анонсує кампанію на захист екологічних прав воїнів АТО та населення східної України

Експерти МБО «Екологія-Право-Людина» протягом 15 місяців оприлюднюють інформацію про екологічні наслідки війни на сході України. Втім ні Україна, ні інші держави до цього часу не звернули увагу на масштаби порушення прав людини на сході України, що викликані екологічними чинниками. Втрата очисних споруд у регіоні, який і без того мав найгірші показники якості питної води; масштабне…

Cторінка 1 із 1